Skip to content

Bolesti z povolání

Netrapte se v práci bolestí ...

Naučíme Vás předcházet bolestem  a tělesnému nekomfortu v práci. 

Trávíte většinu své pracovní doby za volantem či v kanceláři? Živí Vás práce rukama v předklonu nebo v jiné nevýhodné a náročné pracovní pozici? Musíte často zvedat těžká břemena? Pak jste se již téměř jistě ve svém životě setkali s bolestí zad nebo kloubů. Není ale nutné v bolesti zůstávat… Přijďte! Pomůžeme Vám!

Provedeme kompletní diagnostiku pohybových vzorců. Zanalyzujeme silné a slabé stránky…. Dplnit

Mnoho lidí dnes tráví osm a více hodin denně v sedu – ať už za monitory počítačů nebo za volanty automobilů. Problém je, že lidské tělo nebylo evolučně designované na sed. Situace pro naši páteř se ještě vyostří, když do věci vstoupí lockdown a jsme nuceni pracovat tyto hodiny doma na nepohodlných židlích u neoptimálních psacích stolů, nedej bože na laptopech. Samozřejmě specifický přístup a použití správných postupů pro ochranu své páteře a celého těla potřebují i lidé pracující v továrních provozech, v kuchyních, jídelnách, provozující ruční drobnou práci, zvedající těžká břemena, atd. Určitou pozornost sám k sobě v práci potřebuje prostě každý! Jak si zlepšit, zoptimalizovat a zpříjemnit pracovní prostředí a pracovní postupy? Jak vypadá zdravý sed u počítače a za volantem? Přečtěte si náš článek Ergonomie pracovního prostředí a škola zad.

Bolest krční páteře, pocit tuhosti šíje. Protruze nebo výhřez meziobratlové ploténky v krční páteři. Karpální tunel. Bolest mezi lopatkami, přítomnost trigger point bodů v rombických svalech. Bolest dolních zad – beder, křížů, pocit ztuhlosti. Opakované ústřely páteře – ischias. Pocity diskomfortu v oblasti křížokyčelního kloubu (SI skloubení). Šíření bolesti nebo brnění do dolní končetiny. Protruze nebo výhřez meziobratlové ploténky v bederní páteři.

Objednat se

Uveďte prosím Vaše křestní jméno a příjmení.
Uveďte prosím kontaktní email.
Ozveme se Vám do 24 hodin s potvrzením vaší rezervace.

Zeptejte se nás

Uveďte prosím Váš kontaktní email.